باشگاه ورزشی پوریای ولی - مطالب آذر 1391

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییساعت 8 صبح روز جمعه مورخ 91/09/24 خانه ی کشتی گتوند میزبان تیم های کشتی فرنگی نونهالان باشگاه پوریای ولی (خانه ی ورزش عقیلی) و کانون فرهنگی شهید مفتح گتوند بود. حضور بیش از 100 کشتی گیر و برگزاری رقابت های بسیار زیبا و همچنین حضور جناب آقای جواد پور (ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان گتوند) شور و حال خاصی به این دوره از مسابقات بخشیده بود.


                 

باشگاه پوریای ولی با 21 فرنگی کار در این دوره از مسابقات حضور داشتند که نتایج بدست آمده به شرح زیر است:

نفرات اول آقایان:

1.     علیرضا رضایی

2.    احمد پاپی زاده

3.   رشید لرستانی

4.   آرش ترکالکی

5.    احمدرضا احسان بخش

6.    علی حسنی

 

نفرات دوم آقایان:

1.     علی حسین(بنیامین) لرستانی

2.    علیرضا دانایی فرد

3.   رسول لرستانی


               

در پایان جا دارد از مسئولین برگزار کننده ی این مسابقات آقایان یوسف محمدی، علی اکبر برزگر، ابراهیم خواجه، ابراهیم رئیسی، حجت بهرام زاده و همچنین جناب آقای مهدی غلامی که در این مسابقات، به عنوان سرپرست، تیم کشتی نونهالان باشگاه پوریای ولی را  همراهی می کردند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

 

 

 

روزدوشنبه مورخ 91/09/20 جلسه ی شورای ورزش با حضور فرماندار محترم شهرستان گتوند جناب آقای محمدپور و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان جناب آقای جوادپور وهمچنین رؤسای هیئت های ورزشی و جمعی از پیشکسوتان وشهرداران و دیگر مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری رأس ساعت 3 بعد از ظهر برگزار گردید.


مدیران باشگاه پوریای ولی نیز این افتخار را داشتند که برای اولین بار در این جلسه حضور داشته باشند. جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد. در ابتدا آقای جوادپور گزارشی راجع به وضعیت ورزش و امکانات ورزشی موجود و پرژه های ورزشی در دست احداث ارائه دادند. سپس سرپرستان هیئت های ورزشی به بیان عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند. در ادامه تنی چند از پیشکسوتان نیز به بیان کمبود ها و مشکلات پیش روی ورزشکاران اشاره کردند.

در پایان جناب آقای محمدپور ضمن قدردانی از زحمات همه ی دست اندرکاران و دلسوزان امر ورزش با جمع بندی از مطالب ذکر شده خواستار همدلی و هماهنگی بیشتر مسئولان برای رفع موانع موجود شده و خاطر نشان کردند تمام تلاششان را در این زمینه انجام خواهند داد.

در پایان جا دارد از جناب آقای جوادپور برای برگزاری این جلسه و دعوت از مدیران باشگاه پوریای ولی کمال تشکر و سپاس فراوان را داشته باشیم.

به نقل از آقای علی اکبر برزگر مربی آتیه دار کشتی شهرستان:

مسابقات جایزه بزرگ کشتی فرنگی کشور در تاریخ 7 الی 10 آذر ماه امسال در مجموعه ی ورزشی هفتم تیر پایتخت برگزار گردید. مبلغ جوایز این دوره از مسابقات رقمی در حدود 140 میلیون تومان تعیین شده بود. فرنگی کاران باشگاه پوریای ولی نیز به همراه کشتی گیران شهرستان گتوند در این مسابقات حضور یافتند.

پهلوانان یوسف لرستانی، یاسر لیرابی، مصطفی رحیمی، یحیی خسروی، محمد حسین حیدری پور، علیرضا عسکری و به مربیگری جناب آقای علی اکبر برزگر.

کشتی گیران قبل از ورود به مسابقات به زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) که آن زمان به بارگاه ملکوتی امام خمینی رسیده بود شتافتند.

در روز اول این مسابقات و به دلیل عدم هماهنگی که از سوی هیئت استان به وجود آمده بود آقای علیرضا عسکری در حالی که کیلو های زیادی را برای رسیدن به وزن 66 کیلوگرم از دست داده بود اجازه وزن کشی پیدا نکرد و به اجبار در روز بعد در وزن 74کیلو گرم کشتی گرفت که با وجود شایستگی بسیار مسابقه را به حریف خود واگذار کرد.

یاسر لیرابی دیگر فرنگی کار باشگاه پوریای ولی در این مسابقات بسیار بسیار خوش درخشید، به طوری که با کشتی های قابل قبولی که برگزار کرد توانست تا دور سوم این مسابقات نیز پیش برود که در نهایت در مقابل کشتی گیر نامداری از شهرستان ایذه مغلوب گردید.

کشتی های قابل قبول فرنگی کاران پوریای ولی تحسین بزرگانی چون حسن حسین زاده(مربی) و قاسم رضایی( قهرمان المپیک) و دیگر کشتی دوستان  را برانگیخته بود.

در پایان آقای برزگر خواستار حمایت مسئولان و دلسوزان ورزش برای پیشرفت هر چه بیشتر این رشته ی ورزشی در این خطه ی قهرمان پرور شد.

یوسف محمدی مرد زحمتکش کشتی شهرستان گتوند ظهر امروز خوزستان را به مقصد تهران ترک کرد. ایشان به عنوان مربی تیم منتخب بسیج استان خوزستان به همراه شاگردانش در مسابقات لیگ کشتی کشور شرکت خواهد کرد.


به گفته ی ایشان مراسم وزن کشی این مسابقات فردا انجام خواهد شد.

دعای خیرمان بدرقه ی راهتان

 

اسامی برترین های تست استعداد یابی کشتی فرنگی در منطقه ی عقیلی

در پست های قبل راجع به تست استعداد یابی کشتی فرنگی که در شهرستان گتوند برگزار شده بود به طور مفصل صحبت کردیم. پس از بررسی نتایج این تست ها افراد برگزیده در منطقه ی عقیلی به تفکیک مدارس بدین شرح است.

ردیف

      ابن سینا         (دوم الف)

      ابن سینا       (دوم ب)

دبستان نامجو

دبستان منتظری

دبستان حر سماله

1

علی شیخی

امیرمحمدفرجوند

محمدرضا حسام زاده

محمدرضا حسنی

امیر حسین صائمی

2

عارف پاپی زاده

علی سلیمانی

امید قاسمی

رضا لرستانی

علیرضا چرخابی

3

یاسین پاپی زاده

مهدی جعفری

محمد دالوند

علیرضا کوچکوند

فرهاد راکی پور

4

یاسر حسینی

محمدرضا ترکالکی

رضا محمدزاده

علی نبی زاده

علی لرستانی

5

مهدی رضایی

رسول ابریشمی

مهدی پدرود

 

علیرضا وردی زاده

6

مجتبی انشایی

علی محمدزاده

اسماعیل کریمی

 

جواد محمدی

7

علی موسایی

محمدامین حسینی

محمدرضا حسینی

 

عباس کریمی

8

الیاس کریمی

حمیدرضا حسینی

مهدی صادقی

 

جواد گله

9

محمد بساک

آرمان آقامیری

علی علیزاده

 

علی سلطان کاظمی

10

کامران قنبری

محمد منجزی

علیرضا غلامی

 

حسین رحیمی

 

شایان ذکر است علارغم وجود استعداد های بی نظیر ورزش کشتی در منطقه ی عقیلی این تست تنها از دانش آموزان پسر سال ششم ابتدایی و دوم راهنمایی شهر ترکالکی و مدرسه ی ابتدایی حر سماله برگزار گردید و متأسفانه به دلیل کمبود امکانات و عدم هماهنگی های لازم و مشکلات عدیده دانش آموزان دیگر روستاهای عقیلی از از تست بی بهره بودند.

باشگاه پوریای ولی روز پنجشنبه همین هفته رأس ساعت 4 بعد از ظهر میزبان برگزیدگان این تست ورزشی است و در نظر دارد تا با ایجاد هماهنگی های لازم زمینه ی رشد این نونهالان خوش استعداد را فراهم سازد.

 

شاگردان آقای جعفر پور خدابخشی (مربی تکواندو باشگاه پوریای ولی) امروز بعد ازظهر رأس ساعت 5 در اردوی مشترکی که در کانون شهید مفتح شهرستان گتوند برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

ایشان خاطر نشان کردند برگزاری هر چه بهتر و بیشتر چنین اردوهایی علاوه بر ایجاد تنوع و انگیزه در کلاس باعث بالا رفتن کیفیت آموزشی نیز می شود.

      
         
در این پست می خواهم از زحمات یکی از مدیران باشگاه پوریای ولی  که خدمات شایانی در جهت رشد و تعالی بیش از پیش این مجموعه ی ورزشی داشته اند کمال تشکر و سپاسگزاری را داشته باشم.این مدیر توانمند در بخش مدیریت سایت و فضای مجازی اینترنت در چند ماه گذشته با تلاش و پشتکار فراوان نقش مهمی در انتشار اخبار باشگاه  و معرفی آن به جامعه ی ورزشی بر عهده داشته اند و ایشان کسی نیست جز جناب آقای فرهاد محمدزاده.

با آرزوی موفقیت روز افزون، از تلاش های بی دریغ ایشان بی نهایت ممنون و سپاسگزاریم.
صفحات سایت
1 2

تعداد كل صفحات : 2

آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو