باشگاه ورزشی پوریای ولی - مطالب اردیبهشت 1391

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییتیم کیوکشین کاراته ی شهرستان گتوند به همراه سر مربی خود جناب استاد فرج پور که ریاست هیئت کاراته ی شهرستان را نیز بر عهده دارد در محل باشگاه پوریای ولی شهر ترکالکی کلاس استاژ فنی برگزار کردند. نکته ی حائز اهمیت در این کلاس برگزاری کلاس در دو قسمت عملی و تئوری بود. در کلاس تئوری از طریق پرژکتور و لپ تاپ موضوعات مربوط به این رشته به صورت صوتی و تصویری به بهترین نحو توسط استاد فرج پور تدریس شد. ورزشکاران باشگاه پوریای ولی به همراه استاد خود سنسی نژاد بهروزی میزبانان این گردهمایی بودند.

هدف از برگزاری این کلاس ها بالا بردن سطح کیفی آموزش در رشته های مختلف ورزشی می باشد. اهمیت برگزاری چنین گردهمایی هایی بر همگان آشکار است. آشنایی با دیگر ورزشکاران، تبادل اطلاعات و تجربیات، شناخت حریفان، شناخت نقاط قوت و ضعف خود و دیگران تنها گوشه ای از مزایای برگزاری چنین کلاس هایی می باشد.

در پایان از تمام ورزشکارانی که ما را در برگزاری این کلاس همراهی کردند کمال تشکر و قدر دانی را داریم.


  • شرکت ورزشکاران رشته ی موی تای در مسابقات انتخابی استان خوزستان


موی تای کاران باشگاه ورزشی پوریای ولی در قالب تیم شهرستان گتوند در مسابقات انتخابی استان خوزستان که در تاریخ 8 اردیبهشت 91 در اهواز برگزار شد  شرکت کردند و توانستند مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود نمایند.


عباس قنبری و مسلم مالدوانی موی تای کاران باشگاه پوریای ولی توانستند به ترتیب مقام اول و دوم این دوره از مسابقات را بدست آورند.


از استاد حسین رضایی سرمربی باشگاه پوریای ولی و تیم اعزامی به این مسابقات کمال تشکر و قدردانی را داریم.

کیوکشین کاران شهرستان گتوند چهارشنبه شب ۳۰/۱/۹۱ ساعت ۸ در سالن تربیت بدنی ورزشگاه تختی گتوند گرد هم آمده و کلاس استاژ فنی برگزار کردند. جناب استاد فرج پور ریاست هیئت کاراته ی شهرستان مسئولیت برگزاری این کلاس را بر عهده داشتند.

در پایان چند مبارزه بین کاراته کاران  باشگاه پوریای ولی و دیگر کاراته کاران برگزار گردید. خوشبختانه ورزشکاران باشگاه پوریای ولی توانستند به خوبی دز برابر حریفان خود ظاهر شوند.

با تشکر از جناب نژاد بهروزی مربی زحمتکش باشگاه
كلمات كلیدی : کیوکشین,


صبح امروز فرنگی کاران نونهال باشگاه پوریای ولی در مسابقات لیگ کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی آموزشگاه های شهرستان گتوند شرکت نموده و مقام های دوم و سوم این مسابقات را به شرح ذیل از آن خود کردند.

۱. علیرضا رضایی              مقام دوم

۲. حسن نوری                 مقام دوم

۳. محمد علی کریم           مقام سوم

۴. رسول لرستانی           مقام سوم

۵. رشید لرستانی            مقام سوم

در پایان از زحمات آقای احمد رضا نصیری مربی زحمتکش تیم کشتی کمال تشکر و قدر دانی را داریم.
كلمات كلیدی : کشتی فرنگی,


بانوان ورزشکار این باشگاه در مسابقاتی که در روز ۸ بهمن در مجموعه ورزشی تختی شهرستان گتوند برگزار گردید شرکت داشته و توانستند در رشته های دومیدانی(ماده ۴۰۰ متر) "مقام اول"- پرتاب دیسک "مقام اول" و پرتاب نیزه "مقام دوم" را کسب نمایند.

شایان ذکر است این مسابقات در کل سطح شهرستان گتوند برگزار شده بود.

از بانوان ورزشکاری که در این دوره از مسابقات موفق به کسب مقام شده اند تقدیر و تشکر به عمل می آید.

صبح امروز فرنگی کاران نونهال باشگاه پوریای ولی در مسابقات لیگ کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی آموزشگاه های شهرستان گتوند شرکت نموده و مقام های دوم و سوم این مسابقات را به شرح ذیل از آن خود کردند.

۱. علیرضا رضایی              مقام دوم

۲. حسن نوری                 مقام دوم

۳. محمد علی کریم           مقام سوم

۴. رسول لرستانی           مقام سوم

۵. رشید لرستانی            مقام سوم

در پایان از زحمات آقای احمد رضا نصیری مربی زحمتکش تیم کشتی کمال تشکر و قدر دانی را داریم.

بانوان ورزشکار شهرستان گتوند در تاریخ ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان استان که در شهر اهواز برگزار گردیده بود شرکت کرده و توانستند علاوه بر کسب مقام پنچم استان کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را نیز از آن خود کنند.

در این دوره از مسابقات ۱۹ تیم شرکت داشته که از این میان ۸ تیم به عنوان تیم های برتر شناخته شده و تیم شهرستان گتوند در رده پنجم جای گرفت.

تیم اعزامی به این مسابقات شامل ۷ ورزشکار بوده که ۲نفر از این ورزشکاران از باشگاه پوریای ولی شهر ترکالکی می باشند. شایان ذکر است محل تمرینات تیم منتخب شهرستان گتوند باشگاه پوریای ولی می باشد.این تیم در آینده نزدیک به مسابقات اروبیک استان نیز اعزام خواهند شد.

 
صفحات سایت
1 2

تعداد كل صفحات : 2

آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic