تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - کسب مقام سوم مسابقات کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی استان خوزستان

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییکسب مقام سوم مسابقات کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی استان خوزستان توسط کشتی گیر نونهال باشگاه پوریای ولی جناب آقای:


                 علی پاپی زاده

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، لحظاتی پیش رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان که از صبح روز گذشته (دوشنبه) در شهرستان دزفول آغاز گردیده بود با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان رسید .

بنابراین گزارش در این دوره از مسابقات که با استقبال کم نظیر نونهالان و آینده سازان کشتی خوزستان همراه بود ، در مجموع 10 وزن 174 کشتی گیر از 18 شهرستان استان باهم به رقابت پرداختند که سرانجام تیم هیئت کشتی اندیمشک (الف) با کسب 72 امتیاز قهرمان شد و پس از آن نیز به ترتیب تیمهای هیئت کشتی دزفول (الف) و هیئت کشتی شوش (الف) با کسب 65 و 60 امتیاز دوم و سوم شدند .

شایان ذکر است سه تن از کشتی گیران باشگاه پوریای ولی به انم های علی پاپی زاده، علی محمدزاده و امین محمدی که قبلاً در مسابقات انتخابی به عضویت تیم 10 نفره ی کشتی فرنگی گتوند در آمده بودند در دوره از رقابت ها شرکت کردند که علارم تمام شایستگی هایشان و فقط به علت کم تجربگی تنها آقای علی پاپی زاده توانست مقام سوم این مسابقات را از آن خود کند.

همانطور که شما بهتر می دانید استان خوزستان به عنوان قطب کشتی فرنگی کشور به شمار می رود و بنا به گفته ی بزرگان و صاحب نظران این رشته مسابقات قهرمانی استان خوزستان اگر از مسابقات قهرمانی کشور بالاتر نباشد ولی قطعاً پایین تر هم نیست.

در پایان جا دارد ضمن تبریک این پیروزی به خانواده ی محترم ایشان و جامعه ی ورزش ترکالکی از جناب آقای یوسف محمدی (مربی ارشد هیئت کشتی گتوند و مربی باشگاه پوریای ولی) کمال تشکر و سپاس فراوان را داشته باشیم.
آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi