تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - برگزاری اردو های تدارکاتی

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییدر دو هفته ی گذشته تیم کشتی نونهالان باشگاه پوریای ولی در کنار کشتی گیران نونهال هیئت کاراته ی گتوند اردو های مشترکی را با تیم هایی از شوش دانیال و مسجد سلیمان برگزار کردند.

به گفته ی یوسف محمدی(مربی ارشد کشتی شهرستان گتوند) هیئت کشتی گتوند ابتدا به مسجد سلیمان رفت تا با شاگردان دانش خسروی اردوی مشترکی را برگزار کنیم. سپس در شهرستان شوش دانیال میهمان شاگردان آقای ناقوسی (مربی تیم ملی نوجوانان) بودیم. در نهایت روز یکشنبه هفته ی گذشته نیز در گتوند میزبان شاگردان امیر بنی تمیم (نائب قهرمان جوانان جهان) بودیم. بچه ها از آغاز اولین اردو که با رقابت های دوستانه ی کشتی گیران نیز همراه بود سیر صعودی را طی کرده و تأثیر این اردو های مشترک را در آخرین دیدار ها به وضوح دیده می شد. البته ایراد هایی نیز وجود داشت که انشاالله با تلاش مضاعف کشتی گیران و مربیان دلسوزشان برطرف خواهد شد.
ایشان در پایان خاطر نشان کردند در حال حاظر ما در حال آمادگی برای ورود به مسابقات قهرمانی استان خوزستان می باشیم که چیزی از قهرمانی کشور کمتر نیست.
تیم کشتی باشگاه پوریای ولی با 9 کشتی گیر به نام های: علیرضا رضایی- علی محمدزاده- علی پاپی زاده- احمد پاپی زاده-آرش ترکالکی- رضا گله- محمد منجزی- امین محمدی و احمدرضا احسان بخش در این دوره از رقابت ها حضور داشت.
ما نیزبه نوبه ی خود تلاش این عزیزان را اجر نهاده و بهترین ها را برای ایشان آرزومندیم.

آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi