تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - تیم بوکس شهرستان گتوند

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگویی
عصر امروز داوود هارونی مربی و بنیان گذار  بوکس شهرستان گتوند به همراه تیم خود اردوی مشترکی را با شاگردان حسین رضایی در محل باشگاه پوریای ولی شهر ترکالکی برگزار کرد. هارونی چند ماه قبل به کمک دوست بوکسور خود جناب آقای صدر الله نصیری رشته ی  بوکس را در شهرستان گتوند راه اندازی کرده و تلاش بسیاری برای رشد این رشته ی ورزشی در سطح این شهرستان انجام دادند. در ادامه با تلاش و پیگیری های مستمر ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان گتوند جناب آقای فرشید جوادپور توانستند برای اولین بار میزبانی مسابقات بوکس منطقه 5 کشور را نیز بدست آورند.


  

حضور جناب آقای میثم فتحی نیا در کنار موی تای کاران و بوکسور ها نیز هر چه بیشتر به زیبایی های این تمرین مشترک می افزود. ایشان که یکی از بهترین های رشته ی موی تای در سطح کشور به شمار می رود چندی پیش با قهرمانی در مسابقات بوکس منطقه 5 کشور بار دیگر توانایی و استعداد ورزشی سرشار خویش را به همگان شناساند.


در پایان تمرین از طرف باشگاه پوریای ولی هدیه ای به رسم یادبود به جناب آقای هارونی اهدا شد.

آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi