تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - حضور مربیان ایروبیک در کلاس های مربیگری ایروکامبت در تهران

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییدومین جلسه ی ایرو کامبت با حضور ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان گتوند جناب آقای جواد پور در محل اداره این شهرستان تشکیل شد.

جناب آقای حسین رضایی رئیس هیئت موی تای شهرستان گتوند که سرپرستی این رشته را نیز بر عهده دارد به تشریح فعالیت های انجام شده برای راه اندازی هر چه سریع تر این رشته ی ورزشی در سطح شهرستان پرداختند و خاطر نشان کردند که کلاس مربیگری این رشته در تهران در تاریخ 26/11/91 برگزار خواهد شد.

در ادامه مقرر شد برای حضور هر چه بهتر در این دوره ی مربیگری؛ با هماهنگی هایی که با مدیریت باشگاه پوریای ولی انجام گرفته است روز های پنجشنبه و جمعه ی سه هفته ی متوالی ساعت 9 صبح در این باشگاه به تمرین و مرور حرکات بپردازند.

در پایان آقای جوادپور به بررسی مشکلات ورزش بانوان این شهرستان پرداختند و اظهار امیدواری کردند که با وجود استعداد های خوب ورزشی در این شهرستان در آینده شاهد موفقیت های چشمگیری در عرصه های ورزش بانوان خواهیم بود.

با این امید...
آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi