تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - جلسه ی شورای ورزش

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییروزدوشنبه مورخ 91/09/20 جلسه ی شورای ورزش با حضور فرماندار محترم شهرستان گتوند جناب آقای محمدپور و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان جناب آقای جوادپور وهمچنین رؤسای هیئت های ورزشی و جمعی از پیشکسوتان وشهرداران و دیگر مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری رأس ساعت 3 بعد از ظهر برگزار گردید.


مدیران باشگاه پوریای ولی نیز این افتخار را داشتند که برای اولین بار در این جلسه حضور داشته باشند. جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد. در ابتدا آقای جوادپور گزارشی راجع به وضعیت ورزش و امکانات ورزشی موجود و پرژه های ورزشی در دست احداث ارائه دادند. سپس سرپرستان هیئت های ورزشی به بیان عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند. در ادامه تنی چند از پیشکسوتان نیز به بیان کمبود ها و مشکلات پیش روی ورزشکاران اشاره کردند.

در پایان جناب آقای محمدپور ضمن قدردانی از زحمات همه ی دست اندرکاران و دلسوزان امر ورزش با جمع بندی از مطالب ذکر شده خواستار همدلی و هماهنگی بیشتر مسئولان برای رفع موانع موجود شده و خاطر نشان کردند تمام تلاششان را در این زمینه انجام خواهند داد.

در پایان جا دارد از جناب آقای جوادپور برای برگزاری این جلسه و دعوت از مدیران باشگاه پوریای ولی کمال تشکر و سپاس فراوان را داشته باشیم.
آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi