تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - گزارش مسابقات جایزه بزرگ کشتی فرنگی

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییبه نقل از آقای علی اکبر برزگر مربی آتیه دار کشتی شهرستان:

مسابقات جایزه بزرگ کشتی فرنگی کشور در تاریخ 7 الی 10 آذر ماه امسال در مجموعه ی ورزشی هفتم تیر پایتخت برگزار گردید. مبلغ جوایز این دوره از مسابقات رقمی در حدود 140 میلیون تومان تعیین شده بود. فرنگی کاران باشگاه پوریای ولی نیز به همراه کشتی گیران شهرستان گتوند در این مسابقات حضور یافتند.

پهلوانان یوسف لرستانی، یاسر لیرابی، مصطفی رحیمی، یحیی خسروی، محمد حسین حیدری پور، علیرضا عسکری و به مربیگری جناب آقای علی اکبر برزگر.

کشتی گیران قبل از ورود به مسابقات به زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) که آن زمان به بارگاه ملکوتی امام خمینی رسیده بود شتافتند.

در روز اول این مسابقات و به دلیل عدم هماهنگی که از سوی هیئت استان به وجود آمده بود آقای علیرضا عسکری در حالی که کیلو های زیادی را برای رسیدن به وزن 66 کیلوگرم از دست داده بود اجازه وزن کشی پیدا نکرد و به اجبار در روز بعد در وزن 74کیلو گرم کشتی گرفت که با وجود شایستگی بسیار مسابقه را به حریف خود واگذار کرد.

یاسر لیرابی دیگر فرنگی کار باشگاه پوریای ولی در این مسابقات بسیار بسیار خوش درخشید، به طوری که با کشتی های قابل قبولی که برگزار کرد توانست تا دور سوم این مسابقات نیز پیش برود که در نهایت در مقابل کشتی گیر نامداری از شهرستان ایذه مغلوب گردید.

کشتی های قابل قبول فرنگی کاران پوریای ولی تحسین بزرگانی چون حسن حسین زاده(مربی) و قاسم رضایی( قهرمان المپیک) و دیگر کشتی دوستان  را برانگیخته بود.

در پایان آقای برزگر خواستار حمایت مسئولان و دلسوزان ورزش برای پیشرفت هر چه بیشتر این رشته ی ورزشی در این خطه ی قهرمان پرور شد.
آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi