تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - قهرمان جهان در باشگاه پوریای ولی

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگویییکی از اهداف و برنامه های باشگاه دعوت از قهرمانان  و پهلوانان ملی و تکریم پیشکسوتان عرصه های ورزشی می باشد.


این اولین بار نیست که باشگاه پوریای ولی افتخار دارد در خدمت یکی از قهرمانان و بزرگان ورزشی باشد و این بار بزرگ مردی از خطه ی قهرمان پرور خوزستان، از قطب کشتی فرنگی ایران، شهر اندیمشک، قهرمان سه دوره جام جهان پهلوان تختی، قهرمان جوانان جام ناطق، قهرمان جام بین اللملی برادران پورزند، قهرمان جوانان آسیا، قهرمان جام قهرمانان ترکیه، قهرمان جام جلفکیان ارمنستان، قهرمان جام وهبی امره بزرگسالان ترکیه، قهرمان جام پیتلازنسکی لهستان، قهرمان بزرگسالان آسیا، قهرمان ارتش های جهان در فنلاند و بالاخره قهرمان جام جهانی روسیه کسی نیست به جز جناب آقای عبد المحمد پاپی.

  

 روز یکشنبه مورخ 91/8/28 در ساعت 6 بعد از ظهر کشتی گیران نونهال و بزرگسال تمرینشان را زیر نظر آقای پاپی آغاز کردند. ایشان در معرفی خود چنین ابراز داشتند که 24 ساله هستند و کشتی را از سال اول دبیرستان شروع کرده اند. همچنین  8 سال عضو تیم ملی ایران می باشند و انشاالله در مسابقات جهانی امسال که در تهران برگزار می شود یکی از امید های کسب مدال خوش رنگ طلا برای کشور عزیزمان ایران به حساب می آید.این جوان خوش آتیه ی کشتی کشور در عین خوش اخلاقی، تواضع و فروتنی که نماد کشتی در تمامی جهان به حساب می آید به سئولات کشتی گیران پاسخ می دادند.

این اولین سفر ایشان به این منطقه بود و علاوه بر باشگاه  پوریای ولی به زیارت بقعه ی محمد بن زید نیز رفتند.


در پایان جا دارد از زحمات بی شائبه ی جناب آقای یوسف لرستانی که تمامی امور مربوط به این دیدار را بر عهده داشتند بی نهایت تشکر و سپاس گزاری کنیم.


آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi