تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - باشگاه پوریای ولی میزبان اولین جلسه ی ایروکامبت

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییاولین جلسه ی ایروکامبت در روز جمعه مورخ 91/8/26 رأس ساعت 11 صبح با حضور تمامی مربیان بانو ایروبیک شهرستان گتوند و همچنین جناب استاد حسین رضایی ( ریاست هیئت موی تای شهرستان گتوند و رئیس کمیته ی داوران استان خوزستان) جناب استاد میثم فتحی نیا ( یکی از قهرمانان بین المللی موی تای کشور) و سرکار خانم مردان زاده (ریئس هیئت ایروبیک و آمادگی جسمانی شهرستان گتوند) و خانم خدادادی (مسئول ورزش بانوان شهرستان گتوند) در مجموعه ی ورزشی پوریای ولی شهر ترکالکی برگزار شد.

این جلسه به منظور معرفی رشته ی جدید ایروکامبت (ایروبیک موی تای) و با هدف شروع فعالیت این رشته در سطح شهرستان تشکیل گردید.در ابتدا جناب آقای نصیری (مؤسس باشگاه پوریای ولی) ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و انجام معارفه ی ایشان از جناب استاد رضایی درخواست کردند تا بخش تخصصی جلسه را آغاز کنند.

استفاده از تکنولوژی آموزشی و ویدئو پروژکتور یکی از نکات قابل ملاحضه در این جلسه به شمار می آمد که در بالابردن سطح کیفی و آموزش بهتر مطالب بسیار حائز اهمیت بود.جناب آقای رضایی به بیان کلیه ی مطالب پیرامون این رشته ی ورزشی پرداخته و ضمن معرفی خانم رضایی به عنوان نایب رئیس این رشته  تعدادی سی دی آموزشی و جزوه نیز در اختیار مربیان قرار دادند.

شایان ذکر است این جلسه نه تنها اولین جلسه ی رشته ی ایروبیک موی تای بلکه اولین جلسه ای بود که در آن تمامی مربیان ایروبیک و آمادگی جسمانی شهرستان گرد هم آمده و ضمن آشنایی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به امید آینده ای روشن در ورزش منطقه


آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi