تبلیغات
باشگاه ورزشی پوریای ولی - تست استعدادیابی کشتی در شهرستان گتوند

باشگاه ورزشی پوریای ولی


موضوعات

نظرسنجی

شما طرفدار کدوم رشته هستید؟
»
»
»
»
»آرشیو ماهانه

نویسندگان

آمار سایت
» كل پست ها :
» كل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید ماه جاری :
» بازدید ماه قبل :
بروز شده در
آخرین بازدید در

Online User

بلوك ثابت و خوش آمدگوییاولین دوره برگزاری آزمون استعداد یابی کشتی فرنگی شهرستان گتوند از روز 23 مهر لغایت 11 آبان در محل مجتمع فرهنگیان شهرستان گتوند در مقاطع پایه ی ششم ابتدایی و دوم راهنمایی برگزار گردید.

این برنامه از طرف گروهی از مربیان و قهرمانان کشتی شهرستان (آقایان علی یوسفی کیا قهرمان آسیا، علی اکبر برزگرقهرمان کشور و مربی تیم کشتی بزرگسالان باشگاه پوریای ولی، ابراهیم رئیسی قهرمان کشور، حجت بهرام زاده قهرمان استان، سینا طالب وند قهرمان استان) و  به رهبری جناب آقای یوسف محمدی مربی ارشد کشتی گتوند مطرح شد و پس از برگزاری جلسات بحث و تبادل نظرپیرامون نحوه ی اجرای این طرح مراحل اجرایی آن شروع شد. 

                                                   

برگزاری چنین آزمونی برای اولین بار در سطح شهرستان توان و امکانات بسیار بالایی را طلب می کند که در این راستا از آقای کرمی ریاست محترم اداره ی آموزش و پرورش شهرستان گتوند و همچنین جناب آقای جعفرزاده مسئول تربیت بدنی آن اداره و جناب آقای خواجه مسئول پشتیبانی و تدارکات  و  جناب آقای جمشید عسکری، داور قهرمان و پیشکسوت کشتی گتوند که ریاست مجتمع ورزشی فرهنگیان گتوند را نیز بر عهده دارد کمال تشکر و سپاس فراوان را داریم.

با توجه به وجود استعداد هایی نظیر غلامرضا سالوند (نفر سوم نوجوانان جهان) آقای علی یوسفی کیا (قهرمان آسیا)، آقای غفور لرستانی (قهرمان دانشجویان کشور)، زنده یاد حسین پولادی (قهرمان دانشجویان کشور) در سطح شهرستان و بالاخص مناطق محروم، هدف از برگزاری چنین آزمونی کشف و پرورش استعداد های نهفته ی کشتی در این خطه ی قهرمان پرور می باشد.

                     

شایان ذکر است باشگاه ورزشی پوریای ولی اولین و تنها باشگاه ورزشی در سطح منطقه ی عقیلی است که آموزش کشتی فرنگی را در اولویت برنامه های ورزشی خود قرار داد. این امر در حالی اتفاق می افتد که کشتی در شهر گتوند از حدود 21 سال پیش توسط  استاد سید احمد کلانتر کار خود را شروع کرده و تا به امروز موفق به کسب عناوین برتر نه تنها در سطح کشور و آسیا بلکه در سطح جهانی نیز شده است.

در این راستا باشگاه پوریای ولی بر آن است  تا با به کار گیری مربیان مجرب استعداد های ناب کشتی منطقه ی عقیلی را شناسایی کرده و با تلاش و پشتکار مضاعف سعی در معرفی چهرهای با استعداد این رشته ی ورزشی به کشتی کشور را در برنامه ی کار خود قرار داده است.

 
آخرین مطالب ارسالی

معرفی سایت
?
پوریای ولی
این وبلاگ مربوط به باشگاه ورزشی پوریای ولی می باشد که جهت اطلاع رسانی و تشریح فعالیت های این باشگاه ورزشی تأسیس شده است.از خوانندگان محترم استدعا داریم با نظرات سازنده ی خویش ما را در امر ترویج ورزش و پرورش استعداد های ورزشی موجود در این منطقه یاری رسانند.
با سپاس


تاریخ تاسیس سایت
1391/2/12

مدیر سایت
ذبیح الله نصیری 

جستجو
?
برچسب ها

لینك های روزانه

لینك دوستان


Copyright © 2010 ~ 2013 , All Rights Reserved By Pooriaye Vali Club | Designer & Graphist : Mohammad Latifi